ANGRY WARRIOR PRODUCENT WYPOSAŻENIA TAKTYCZNEGO

 Jesteśmy producentem oporządzenia taktycznego. Nasza idea zrodziła się w myśl przemyślanych i praktycznych rozwiązań militarnych.

Stworzone w służbie

Jesteśmy producentem wyposażenia taktycznego dla żołnierzy, policjantów, strzelców sportowych, graczy ASG. Oferta skierowana jest do wymagających Klientów, ceniących sobie jakość i funkcjonalność.  Asortyment bogady w różnego typu indywidualne wyposażenie żołnierza na współczesnym polu walki, w tym m.in. ładownice, kamizelki taktyczne, kieszenie taktyczne.

W krawiectwie taktycznym  przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość, funkcjonalność, trwałość oraz uniwersalność produktu.  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu obszywania mundurów galowych i wyjściowych. Wyspecjalizowaliśmy się w hafcie komputerowym jak również w profesjonalnym obszywaniu bajorkiem.

Założycielem Firmy jest żołnierz w służbie czynnej, który od czterech lat zajmował się produkcją wyposażenia na własne potrzeby. Ze względu na duże zainteresowanie jego produktami postanowił ruszyć na szeroką skalę.

Firma Angry Warrior została założona w czerwcu 2016 roku i cieszy się dynamicznym rozwojem oraz znacznym zainteresowaniem oferowanych produktów.

W naszej ofercie posiadamy między innymi: ładownice karabinowe, pistoletowe, tactical kidney (nerki), kieszenie Cargo wraz z uchwytami (Cargo zrywne), kieszenie ogólnego zastosowania, notatniki zwiadowcy (organizery AWAP), panele udowe, autorski System - M.S.O.S.M. Scolopendra i wiele innych. Nasz asortyment jest ciągle rozszerzany o nowe produkty.

Każdy produkt cechuje się przemyślaną konstrukcją. Asortyment jest testowany w praktyce, by wyeliminować błędy konstrukcyjne. Wszystko co tworzymy ma na celu dać pełną satysfakcję konsumentowi, funkcjonalność i wytrzymałość. Jesteśmy otwarci na sugestie klienta, realizujemy zamówienia indywidualne po wcześniejszym kontakcie. 

Głównym materiałem jakiego używamy

w produkcji jest Cordura®

potwierdzona testem jakości przez Firmę INVISTA®.

invista

Nasze Produkty dostępne są w następujących kamuflażach: WZ. 93, Multicam®, Coyote Brown, Czarny, Ranger Green, Pencott GZ, Olive Drab. ​ Wszystkie produkty posiadają atest IRR.

Produkujemy tylko z oryginalnych komponentów i materiałów takich jak:  CORDURA®, ALPHA TECHNOLOGY, ALFATEX®, DKAL, Velcro®, PASAMON, METALOPLAST, PEGA, ARIADNA®, ITW NEXUS®, MURDOCK WEBBING COMPANY.