Współpracujemy z:

Grupa Operacyjna Patriot

Grupa Operacyjna "PATRIOT"

Grupa operacyjna PATRIOT to więcej niż niedzielni gracze ASG.  Pełni pasji, stawiają na rozwój siebie, doskonalenie swoich umiejętności oraz tworzenie drużyny. Ekipa stawia sobie za cel ćwiczenie taktyki i doskonalenie swoich umiejętności.

Poszukują osób zdolnych poświęcić siebie i swój czas wolny dla doskonalenia swoich umiejętności, oraz dla aktywnego tworzenia drużyny.

Zakład Pola Walki i Ratownictwa Kraków

Do głównych zadań ZPWiR należy:

  • prowadzenie specjalistycznych kursów doskonalenia zawodowego specjalności wojskowych dla sektora bezpieczeństwa i obronności Państwa (także na zlecenie podmiotów indywidualnych)

  • wydawanie fachowej literatury z obszaru bezpieczeństwa, obronności oraz ratownictwa (także na zlecenie podmiotów indywidualnych)

  • prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w dziedzinie nauk o bezpieczeństwie (także na zlecenie podmiotów indywidualnych)

  • badanie rynku i opinii publicznej w obszarze bezpieczeństwa i obronności Państwa (także na zlecenie podmiotów indywidualnych)

  • opiniowanie projektów oraz wszelkich działań w obszarze bezpieczeństwa i obronności Państwa (także na zlecenie podmiotów indywidualnych)

MILITARIA LODZ.PL

Pierwszy dystrybutor naszych produktów.

Firma Militariałódź to nie tylko sklep oferujący szeroką gamę umundurowania i wyposażenia dla miłośników wojska lub klimatów militarnych lecz od wielu lat kierujący się hobby i pasją.

W ofercie m.in. REPLIKI ASG, SERWIS REPLIK ASG, KULKI 6mm, ODZIEŻ MILITARNA, PLECAKI, WORKI, TORBY, WYPOSAŻENIE TAKTYCZNE, OBUWIE, NOŻE, ARTYKUŁY OCHRONNE I OBRONNE, AKCESORIA OBOZOWE, LATARKI, CZASOPISMA, NIEŚMIERTELNIKI I AKCESORIA.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, dystrybucją - skontaktuj się z nami angry.warrior.89@gmail.com